Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,6 %
+104 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 722 000 | 876 000 | 959 000 | 1 130 000 | 1 216 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2 908,3 % | 21,3 % | 9,5 % | 17,8 % | 7,6 % |
Liiketulos, € | 74 000 | 51 000 | 61 000 | 109 000 | 67 000 |
Tilikauden tulos, € | −696 000 | 254 000 | 9 000 | 120 000 | 245 000 |
Käyttökate, % | 10,5 % | 6 % | 6,5 % | 9,9 % | 5,8 % |
Liikevoitto, % | 10,3 % | 5,9 % | 6,4 % | 9,7 % | 5,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 722 000 | 876 000 | 959 000 | 1 130 000 | 608 000 |
Virallinen nimi
3.8.2001
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaKari Lampén
Päätoimiala
Laivaliikenne, vesiliikenne
Logistiikkapalvelut (52250)
Y-tunnus:
3.7.2001
Ennakkoperintärekisteri:
19.8.2004
Verohallinnon perustiedot:
7.8.2001
Työnantajarekisteri:
1.2.2020
Kaupparekisteri:
3.8.2001
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
23.4.2025
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.8.2004
Oy Kari Lampén & Co Ab on perustettu vuonna 2001. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Laivaliikenne, vesiliikenne.
Yhtiön Oy Kari Lampén & Co Ab liikevaihto oli 1,22 miljoonaa ja tilikauden tulos 245 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,6%. Liikevoittoprosentti oli 5,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää