Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−13 %
+21 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 174 000 | 157 000 | 144 000 | 168 000 | 147 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 4,2 % | −9,8 % | −8,3 % | 16,7 % | −12,5 % |
Liiketulos, € | 73 000 | 54 000 | 49 000 | 71 000 | 49 000 |
Tilikauden tulos, € | 63 000 | 32 000 | 36 000 | 53 000 | 64 000 |
Käyttökate, % | 42,3 % | 35 % | 34,6 % | 42,5 % | 33,5 % |
Liikevoitto, % | 42,3 % | 35 % | 34,6 % | 42,5 % | 33,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 174 000 | - | 144 000 | 168 000 | 147 000 |
Virallinen nimi
21.12.2018
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-suunnittelu
LVI-tekninen suunnittelu (71124)
Y-tunnus:
21.12.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
2.1.2019
Kaupparekisteri:
2.1.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2019
Vantaan Lvi-Konsultit Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala LVI-suunnittelu.
Yhtiön Vantaan Lvi-Konsultit Oy liikevaihto oli 147 tuhatta ja tilikauden tulos 64 tuhatta. Liikevaihto laski 12,5%. Liikevoittoprosentti oli 33,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää