Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,4 %
−23 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 256 000 | 259 000 | 201 000 | 227 000 | 217 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,6 % | 1,2 % | −22,4 % | 12,9 % | −4,4 % |
Liiketulos, € | 99 000 | 97 000 | 91 000 | 109 000 | 83 000 |
Tilikauden tulos, € | 84 000 | 77 000 | 73 000 | 81 000 | 62 000 |
Käyttökate, % | 40,6 % | 36,9 % | 42 % | 42,1 % | 36,4 % |
Liikevoitto, % | 38,8 % | 37,6 % | 45,8 % | 48,5 % | 38,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 256 000 | 259 000 | 201 000 | 227 000 | 217 000 |
Virallinen nimi
17.3.2014
Osakeyhtiö
Kangasala
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
5.3.2014
Ennakkoperintärekisteri:
28.3.2014
Verohallinnon perustiedot:
17.3.2014
Kaupparekisteri:
17.3.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.5.2021
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
5.3.2014
SL-Putki Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kangasala, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön SL-Putki Oy liikevaihto oli 217 tuhatta ja tilikauden tulos 62 tuhatta. Liikevaihto laski 4,4%. Liikevoittoprosentti oli 38,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää