Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+36 %
+550 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 143 000 | 145 000 | 192 000 | 199 000 | 270 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0,7 % | 1,4 % | 32,4 % | 3,7 % | 35,7 % |
Liiketulos, € | 9 000 | 6 000 | 11 000 | 5 000 | 33 000 |
Tilikauden tulos, € | 6 000 | 5 000 | 8 000 | 4 000 | 26 000 |
Käyttökate, % | 10,5 % | 7,5 % | 7,6 % | 4,3 % | 12,9 % |
Liikevoitto, % | 6,7 % | 4,7 % | 6 % | 2,9 % | 12,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 143 000 | 145 000 | 192 000 | 199 000 | 270 000 |
Virallinen nimi
14.2.2020
Osakeyhtiö
Muurame
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
14.2.2020
Ennakkoperintärekisteri:
14.2.2020
Verohallinnon perustiedot:
17.2.2020
Kaupparekisteri:
17.2.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.2.2020
Nistek Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Muurame, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön Nistek Oy liikevaihto oli 270 tuhatta ja tilikauden tulos 26 tuhatta. Liikevaihto nousi 35,7%. Liikevoittoprosentti oli 12,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää