Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−41 %
+283 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 166 000 | 182 000 | 242 000 | 198 000 | 117 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −30 % | 9,6 % | 33 % | −18,2 % | −40,9 % |
Liiketulos, € | −8 000 | 12 000 | −7 000 | −6 000 | 11 000 |
Tilikauden tulos, € | −10 000 | 11 000 | −8 000 | −6 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | −3,1 % | 7,6 % | −2,4 % | −2,6 % | 10,2 % |
Liikevoitto, % | −4,2 % | 6,9 % | −2,9 % | −2,7 % | 10,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 166 000 | 182 000 | 242 000 | 198 000 | 117 000 |
Virallinen nimi
27.4.2000
Osakeyhtiö
Lohja
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
LVI-asennus, LVI-huolto
LVI-materiaalit, LVI-tarvikkeet
LVI-tekninen suunnittelu (71124)
Y-tunnus:
8.3.2000
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2000
Verohallinnon perustiedot:
8.3.2000
Työnantajarekisteri:
1.5.2002
Kaupparekisteri:
27.4.2000
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2000
Lvi-Duo Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lohja, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön muut toimialat ovat lvi-asennus, lvi-huolto, lvi-materiaalit, lvi-tarvikkeet.
Yhtiön Lvi-Duo Oy liikevaihto oli 117 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 40,9%. Liikevoittoprosentti oli 10,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää