Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−51 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/06 | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 486 000 | 397 000 | 540 000 | 451 000 | 496 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 18,3 % | −18,3 % | 36 % | −16,5 % | 10 % |
Liiketulos, € | 66 000 | 49 000 | 75 000 | 105 000 | 52 000 |
Tilikauden tulos, € | 54 000 | 36 000 | 56 000 | 78 000 | 38 000 |
Käyttökate, % | 20,4 % | 19,7 % | 19,7 % | 29,2 % | 19,6 % |
Liikevoitto, % | 13,8 % | 12,6 % | 14,1 % | 23,4 % | 10,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 486 000 | 397 000 | 540 000 | 451 000 | 496 000 |
Virallinen nimi
13.6.1990
Osakeyhtiö
Pornainen
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Viemäri- ja jätevesihuolto (37000)
Y-tunnus:
14.8.1990
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2014
Verohallinnon perustiedot:
14.8.1990
Kaupparekisteri:
13.6.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.2014
Laiteasennus Nikkanen Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pornainen, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön Laiteasennus Nikkanen Oy liikevaihto oli 496 tuhatta ja tilikauden tulos 38 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,0%. Liikevoittoprosentti oli 10,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
06/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää