Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−21 %
+0 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 246 000 | 383 000 | 247 000 | 280 000 | 221 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1,2 % | 55,7 % | −35,5 % | 13,4 % | −21,1 % |
Liiketulos, € | - | 39 000 | −21 000 | 3 000 | 3 000 |
Tilikauden tulos, € | −1 000 | 29 000 | −23 000 | 3 000 | 3 000 |
Käyttökate, % | 3,2 % | 14,7 % | −3,3 % | 4,6 % | 4,8 % |
Liikevoitto, % | 0,4 % | 10,4 % | −8,5 % | 1,2 % | 1,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 246 000 | 383 000 | 247 000 | 280 000 | 221 000 |
Virallinen nimi
12.9.2018
Osakeyhtiö
Virolahti
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
12.9.2018
Ennakkoperintärekisteri:
12.9.2018
Verohallinnon perustiedot:
1.11.2018
Kaupparekisteri:
1.11.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
12.9.2018
LVI-Lotikko Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Virolahti, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön LVI-Lotikko Oy liikevaihto oli 221 tuhatta ja tilikauden tulos 3 tuhatta. Liikevaihto laski 21,1%. Liikevoittoprosentti oli 1,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää