Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
+25 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 183 000 | 173 000 | 142 000 | 174 000 | 194 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 18,8 % | −5,5 % | −17,9 % | 22,5 % | 11,5 % |
Liiketulos, € | 22 000 | 18 000 | 11 000 | 15 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | 17 000 | 14 000 | 8 000 | 12 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 15,3 % | 13 % | 10,9 % | 10,8 % | 11,4 % |
Liikevoitto, % | 12,3 % | 10,9 % | 7,9 % | 9 % | 10,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 183 000 | 173 000 | 142 000 | 174 000 | 194 000 |
Virallinen nimi
10.12.2015
Osakeyhtiö
Kangasala
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
10.12.2015
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2016
Verohallinnon perustiedot:
14.12.2015
Työnantajarekisteri:
1.10.2017
Kaupparekisteri:
14.12.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2016
JJ Putkitus Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kangasala, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön JJ Putkitus Oy liikevaihto oli 194 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 11,5%. Liikevoittoprosentti oli 10,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää