Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,1 %
−50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 175 000 | 132 000 | 171 000 | 181 000 | 179 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 73,3 % | −24,6 % | 29,6 % | 5,9 % | −1,1 % |
Liiketulos, € | 15 000 | −9 000 | 12 000 | 20 000 | 18 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | −14 000 | 3 000 | 6 000 | 3 000 |
Käyttökate, % | 12,4 % | −4,1 % | 10,3 % | 16,3 % | 14,3 % |
Liikevoitto, % | 9,1 % | −6,4 % | 7,5 % | 11,1 % | 10,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 175 000 | 132 000 | 171 000 | 181 000 | 179 000 |
Virallinen nimi
13.5.2019
Osakeyhtiö
Orivesi
Katso kartallaPäätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
13.5.2019
Ennakkoperintärekisteri:
13.5.2019
Verohallinnon perustiedot:
16.5.2019
Kaupparekisteri:
16.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.5.2019
Hanaplus Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Orivesi, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Yhtiön Hanaplus Oy liikevaihto oli 179 tuhatta ja tilikauden tulos 3 tuhatta. Liikevaihto laski 1,1%. Liikevoittoprosentti oli 10,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää