Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+367 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 204 000 | 200 000 | 169 000 | 128 000 | 165 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 10,9 % | −2 % | −15,5 % | −24,3 % | 28,9 % |
Liiketulos, € | 22 000 | 30 000 | 24 000 | 6 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | 17 000 | 18 000 | 18 000 | 3 000 | 14 000 |
Käyttökate, % | 13,2 % | 17,6 % | 17 % | 11,6 % | 16 % |
Liikevoitto, % | 11 % | 15,4 % | 14,6 % | 5,2 % | 11,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 204 000 | 200 000 | 169 000 | 128 000 | - |
Virallinen nimi
10.1.2020
Osakeyhtiö
Muonio
Katso kartallaLVI JA KYLMÄ-ÄIJÄT
Päätoimiala
LVI-alan työt
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
10.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
10.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
15.1.2020
Kaupparekisteri:
15.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
8.6.2022
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.1.2020
FRS Consulting Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Muonio, ja pääasiallinen toimiala LVI-alan työt.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Frs Consulting Oy.
Yhtiön FRS Consulting Oy liikevaihto oli 165 tuhatta ja tilikauden tulos 14 tuhatta. Liikevaihto nousi 28,9%. Liikevoittoprosentti oli 11,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää