Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+47 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 236 000 | 255 000 | 286 000 | - | 331 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 53,3 % | 8,1 % | 12,2 % | −100 % | 0 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 47 000 | 78 000 | −37 000 | −14 000 |
Tilikauden tulos, € | −3 000 | 33 000 | 57 000 | −47 000 | −25 000 |
Käyttökate, % | 0,8 % | 18,6 % | 27,5 % | - | −4,2 % |
Liikevoitto, % | 0,8 % | 18,6 % | 27,5 % | - | −4,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 255 000 | 286 000 | 0 | 166 000 |
Virallinen nimi
19.1.2020
Osakeyhtiö
Puumala
Katso kartallaHuomiseen klinikka
Päätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
19.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2020
Verohallinnon perustiedot:
22.1.2020
Työnantajarekisteri:
1.2.2020
Kaupparekisteri:
21.1.2020
psykiatri- ja psykoterapiapalvelut kaisa santala Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Puumala, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on psykiatri- ja psykoterapiapalvelut kaisa santala oy.
Yhtiön psykiatri- ja psykoterapiapalvelut kaisa santala Oy liikevaihto oli 331 tuhatta ja tilikauden tulos -25 tuhatta. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää