Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+52 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 192 000 | 164 000 | 169 000 | 210 000 | 271 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −3,5 % | −14,6 % | 3,1 % | 24,3 % | 29,1 % |
Liiketulos, € | 120 000 | 88 000 | 87 000 | 119 000 | 186 000 |
Tilikauden tulos, € | 132 000 | 191 000 | 73 000 | 104 000 | 158 000 |
Käyttökate, % | 63,1 % | 53,9 % | 50,6 % | 57,2 % | 68,8 % |
Liikevoitto, % | 63,1 % | 53,9 % | 51,9 % | 57,2 % | 68,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 192 000 | 164 000 | 169 000 | 210 000 | 271 000 |
Virallinen nimi
14.2.2013
Osakeyhtiö
Kauniainen
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
1.2.2013
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2013
Verohallinnon perustiedot:
18.2.2013
Kaupparekisteri:
14.2.2013
Siirisco Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kauniainen, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Siirisco Oy liikevaihto oli 271 tuhatta ja tilikauden tulos 158 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,1%. Liikevoittoprosentti oli 68,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää