Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,4 %
+30 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 403 000 | 520 000 | 573 000 | 519 000 | 496 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 31,3 % | 29 % | 10,2 % | −9,4 % | −4,4 % |
Liiketulos, € | 195 000 | 275 000 | 354 000 | 242 000 | 207 000 |
Tilikauden tulos, € | 155 000 | 221 000 | 300 000 | 197 000 | 257 000 |
Käyttökate, % | 49,4 % | 53,3 % | 61 % | 47,6 % | 43,5 % |
Liikevoitto, % | 48,6 % | 53,1 % | 61,9 % | 46,7 % | 41,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 403 000 | 520 000 | 573 000 | 519 000 | 496 000 |
Virallinen nimi
9.2.2004
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
28.1.2004
Ennakkoperintärekisteri:
28.1.2004
Verohallinnon perustiedot:
6.2.2004
Työnantajarekisteri:
1.3.2004
Kaupparekisteri:
9.2.2004
R&B Ginström Oy Ab on perustettu vuonna 2004. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ab R&B Ginström Oy.
Yhtiön R&B Ginström Oy Ab liikevaihto oli 496 tuhatta ja tilikauden tulos 257 tuhatta. Liikevaihto laski 4,4%. Liikevoittoprosentti oli 41,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää