Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,8 %
+41 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 421 000 | 451 000 | 479 000 | 492 000 | 496 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 26,4 % | 7,1 % | 6,2 % | 2,7 % | 0,8 % |
Liiketulos, € | 327 000 | 378 000 | 406 000 | 424 000 | 429 000 |
Tilikauden tulos, € | 342 000 | 376 000 | 1 007 000 | 338 000 | 476 000 |
Käyttökate, % | 79,8 % | 86 % | 86,5 % | 85,4 % | 90,8 % |
Liikevoitto, % | 78,1 % | 84,1 % | 84,9 % | 86,4 % | 86,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 421 000 | 451 000 | 479 000 | 492 000 | 496 000 |
Virallinen nimi
10.10.2013
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaCSEye Invest
Päätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
24.9.2013
Ennakkoperintärekisteri:
24.9.2013
Verohallinnon perustiedot:
15.10.2013
Kaupparekisteri:
10.10.2013
Ocura Ab Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Oy Ocura Ab.
Yhtiön Ocura Ab Oy liikevaihto oli 496 tuhatta ja tilikauden tulos 476 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,8%. Liikevoittoprosentti oli 86,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää