Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−21 %
+19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 467 000 | 452 000 | 595 000 | 634 000 | 504 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6,9 % | −3,2 % | 31,6 % | 6,6 % | −20,5 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 50 000 | 187 000 | 184 000 | 212 000 |
Tilikauden tulos, € | 30 000 | 35 000 | 148 000 | 145 000 | 172 000 |
Käyttökate, % | 14,4 % | 15,1 % | 33,5 % | 34,3 % | 45,5 % |
Liikevoitto, % | 8,6 % | 11,2 % | 31,5 % | 29,1 % | 42,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 467 000 | 452 000 | 595 000 | 634 000 | 504 000 |
Virallinen nimi
16.3.2017
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
16.3.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2017
Verohallinnon perustiedot:
24.3.2017
Kaupparekisteri:
24.3.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2017
Northopedics Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Northopedics Oy liikevaihto oli 504 tuhatta ja tilikauden tulos 172 tuhatta. Liikevaihto laski 20,5%. Liikevoittoprosentti oli 42,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää