Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−20 %
+5,3 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 274 000 | 251 000 | 276 000 | 226 000 | 181 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 15,1 % | −8,4 % | 10 % | −18,1 % | −19,9 % |
Liiketulos, € | 109 000 | 84 000 | 67 000 | 44 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 83 000 | 65 000 | 30 000 | 38 000 | 40 000 |
Käyttökate, % | 39,7 % | 32,1 % | 26,1 % | 21,6 % | 21 % |
Liikevoitto, % | 40,1 % | 33,6 % | 24,4 % | 19,9 % | 20,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 274 000 | 251 000 | 276 000 | 226 000 | 181 000 |
Virallinen nimi
20.11.2007
Osakeyhtiö
Järvenpää
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
16.11.2007
Ennakkoperintärekisteri:
16.11.2007
Verohallinnon perustiedot:
20.11.2007
Kaupparekisteri:
21.11.2007
Medihossi Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Järvenpää, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Medihossi Oy liikevaihto oli 181 tuhatta ja tilikauden tulos 40 tuhatta. Liikevaihto laski 19,9%. Liikevoittoprosentti oli 20,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää