Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+36 %
+242 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 229 000 | 122 000 | 162 000 | 193 000 | 262 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −12,3 % | −46,7 % | 32,8 % | 19,1 % | 35,8 % |
Liiketulos, € | 29 000 | 49 000 | 98 000 | −62 000 | 119 000 |
Tilikauden tulos, € | 28 000 | 36 000 | 82 000 | −67 000 | 95 000 |
Käyttökate, % | 12,8 % | 41,2 % | 55,7 % | −32,2 % | 45,6 % |
Liikevoitto, % | 12,9 % | 41,2 % | 60,5 % | −32,2 % | 45,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 76 000 | 122 000 | 162 000 | 193 000 | 262 000 |
Virallinen nimi
5.3.2008
Osakeyhtiö
Mäntsälä
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
26.2.2008
Ennakkoperintärekisteri:
29.11.2018
Verohallinnon perustiedot:
3.3.2008
Kaupparekisteri:
5.3.2008
Mäntsälän Silmäasema Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Mäntsälä, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Mäntsälän Silmäasema Oy liikevaihto oli 262 tuhatta ja tilikauden tulos 95 tuhatta. Liikevaihto nousi 35,8%. Liikevoittoprosentti oli 45,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää