Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+71 %
+167 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 154 000 | 182 000 | 174 000 | 197 000 | 336 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −15,4 % | 0 % | 13 % | 13,2 % | 70,6 % |
Liiketulos, € | 110 000 | 116 000 | 117 000 | 127 000 | 285 000 |
Tilikauden tulos, € | 89 000 | 83 000 | 89 000 | 94 000 | 251 000 |
Käyttökate, % | 72,5 % | 71,9 % | 72,5 % | 69 % | 84,8 % |
Liikevoitto, % | 72,1 % | 64 % | 67,8 % | 64,5 % | 84,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 154 000 | 182 000 | 174 000 | 197 000 | 336 000 |
Virallinen nimi
12.10.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
12.10.2020
Ennakkoperintärekisteri:
12.10.2020
Verohallinnon perustiedot:
13.10.2020
Kaupparekisteri:
13.10.2020
Luu ja Ruuvi Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Luu ja Ruuvi Oy liikevaihto oli 336 tuhatta ja tilikauden tulos 251 tuhatta. Liikevaihto nousi 70,6%. Liikevoittoprosentti oli 84,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää