Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7 %
−7,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 185 000 | 166 000 | 154 000 | 142 000 | 132 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 168,1 % | −10,3 % | −7,2 % | −7,8 % | −7 % |
Liiketulos, € | 168 000 | 136 000 | 124 000 | 104 000 | 96 000 |
Tilikauden tulos, € | 134 000 | 104 000 | 102 000 | 83 000 | 77 000 |
Käyttökate, % | 91,3 % | 82,9 % | 81,2 % | 73,8 % | 73,3 % |
Liikevoitto, % | 91,3 % | 82,9 % | 81,2 % | 73,8 % | 73,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 185 000 | 166 000 | 154 000 | 142 000 | 132 000 |
Virallinen nimi
22.5.2020
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
22.5.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2020
Verohallinnon perustiedot:
18.6.2020
Kaupparekisteri:
18.6.2020
KuhanYritän Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön KuhanYritän Oy liikevaihto oli 132 tuhatta ja tilikauden tulos 77 tuhatta. Liikevaihto laski 7,0%. Liikevoittoprosentti oli 73,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää