Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+435 %
+33 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 298 000 | 282 000 | 290 000 | 316 000 | 1 692 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2 % | −5,4 % | 2,8 % | 9 % | 435,4 % |
Liiketulos, € | 213 000 | 198 000 | 201 000 | 223 000 | 251 000 |
Tilikauden tulos, € | 207 000 | 183 000 | 95 000 | 259 000 | 345 000 |
Käyttökate, % | 96,2 % | 70,4 % | 69,7 % | 70,9 % | 14,9 % |
Liikevoitto, % | 71,9 % | 70,4 % | 69,7 % | 70,9 % | 14,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 298 000 | 282 000 | 290 000 | 316 000 | 1 692 000 |
Virallinen nimi
16.8.1989
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
25.8.1988
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
25.8.1988
Työnantajarekisteri:
16.8.1989
Kaupparekisteri:
16.8.1989
Ihotautilääkäri Kari Paukkonen on perustettu vuonna 1989. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kari Paukkonen Oy.
Yhtiön Ihotautilääkäri Kari Paukkonen liikevaihto oli 1,69 miljoonaa ja tilikauden tulos 345 tuhatta. Liikevaihto nousi 435,4%. Liikevoittoprosentti oli 14,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää