Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−10 %
−1,8 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 811 000 | 851 000 | 859 000 | 957 000 | 859 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 7,7 % | 4,9 % | 0,9 % | 11,4 % | −10,2 % |
Liiketulos, € | 673 000 | 816 000 | 783 000 | 678 000 | 705 000 |
Tilikauden tulos, € | 550 000 | 678 000 | 673 000 | 566 000 | 556 000 |
Käyttökate, % | 70,5 % | 77,6 % | 73,6 % | 56,8 % | 86 % |
Liikevoitto, % | 83,1 % | 96 % | 91,3 % | 70,9 % | 82,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 811 000 | 851 000 | 859 000 | 957 000 | 859 000 |
Virallinen nimi
9.12.2009
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaSilmälääkäri Marko Ollila
Päätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
23.7.2008
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2009
Verohallinnon perustiedot:
4.8.2008
Työnantajarekisteri:
1.12.2009
Kaupparekisteri:
20.8.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
11.5.2020
Conerod Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Conerod Oy liikevaihto oli 859 tuhatta ja tilikauden tulos 556 tuhatta. Liikevaihto laski 10,2%. Liikevoittoprosentti oli 82,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää