Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−20 %
−52 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 502 000 | 525 000 | 460 000 | 528 000 | 424 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 200,6 % | 4,6 % | −12,4 % | 14,8 % | −19,7 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 380 000 | 330 000 | 331 000 | 194 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | 320 000 | 257 000 | 289 000 | 140 000 |
Käyttökate, % | 3,6 % | 72,6 % | 72 % | 62,9 % | 54,5 % |
Liikevoitto, % | 3,6 % | 72,6 % | 72 % | 62,9 % | 46,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 502 000 | 525 000 | 460 000 | 528 000 | 424 000 |
Virallinen nimi
7.7.2019
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaCare Sanitas Ltd
Päätoimiala
Lääkäri tai lääkärikeskus
Terveysasemat ja vastaavat yleislääkäripalvelut (86210)
Y-tunnus:
7.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
16.6.2022
Verohallinnon perustiedot:
11.7.2019
Kaupparekisteri:
11.7.2019
Care Sanitas Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Lääkäri tai lääkärikeskus.
Yhtiön Care Sanitas Oy liikevaihto oli 424 tuhatta ja tilikauden tulos 140 tuhatta. Liikevaihto laski 19,7%. Liikevoittoprosentti oli 46,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää