Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,6 %
+2,6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 531 000 | 1 213 000 | 1 687 000 | 1 801 000 | 1 848 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −43,6 % | 128,4 % | 39,1 % | 6,8 % | 2,6 % |
Liiketulos, € | 163 000 | 580 000 | 763 000 | 771 000 | 778 000 |
Tilikauden tulos, € | 128 000 | 462 000 | 608 000 | 609 000 | 625 000 |
Käyttökate, % | 34,9 % | 50,4 % | 46,8 % | 45,3 % | 43,1 % |
Liikevoitto, % | 30,8 % | 47,9 % | 45,3 % | 42,9 % | 42,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 531 000 | 1 213 000 | 1 687 000 | 1 801 000 | 1 848 000 |
Virallinen nimi
22.3.2011
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Kylmäkalusteet, kylmälaitteet
Kone- ja prosessisuunnittelu (71127)
Y-tunnus:
2.3.2011
Ennakkoperintärekisteri:
2.3.2011
Verohallinnon perustiedot:
23.3.2011
Työnantajarekisteri:
1.2.2015
Kaupparekisteri:
22.3.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2011
Icebridge Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Kylmäkalusteet, kylmälaitteet.
Yhtiön Icebridge Oy liikevaihto oli 1,85 miljoonaa ja tilikauden tulos 625 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,6%. Liikevoittoprosentti oli 42,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää