Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+91 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 675 000 | 670 000 | 650 000 | 705 000 | 910 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 34,5 % | −0,7 % | −3 % | 8,5 % | 29,1 % |
Liiketulos, € | 36 000 | 148 000 | 120 000 | 176 000 | 337 000 |
Tilikauden tulos, € | 11 000 | −64 000 | 82 000 | 176 000 | 337 000 |
Käyttökate, % | 7,2 % | 19,8 % | 19 % | 25,4 % | 38,3 % |
Liikevoitto, % | 5,9 % | 22,2 % | 18,6 % | 25,1 % | 37,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 3 | 1 | 1 | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 225 000 | 670 000 | 650 000 | - | - |
Virallinen nimi
16.12.1987
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaDonna Club
WSC Donna
Club Donna
Päätoimiala
Kuntosalilaitteet, kuntosalivälineet
Liikunta- ja urheiluseurojen toiminta (93120)
Y-tunnus:
28.1.1988
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
28.1.1988
Kaupparekisteri:
16.12.1987
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Wasa Gym Trading Oy Ab on perustettu vuonna 1987. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Kuntosalilaitteet, kuntosalivälineet.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ab Wasa Gym Trading Oy.
Yhtiön Wasa Gym Trading Oy Ab liikevaihto oli 910 tuhatta ja tilikauden tulos 337 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,1%. Liikevoittoprosentti oli 37,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää