Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,8 %
−79 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 223 000 | 171 000 | 150 000 | 165 000 | 157 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 3,2 % | −23,3 % | −12,3 % | 10 % | −4,8 % |
Liiketulos, € | 31 000 | 13 000 | 23 000 | 30 000 | 7 000 |
Tilikauden tulos, € | 25 000 | 10 000 | 18 000 | 24 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | 23,3 % | 15,8 % | 22,9 % | 23,2 % | 23,9 % |
Liikevoitto, % | 14,2 % | 7,7 % | 15,8 % | 18,6 % | 4,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 223 000 | - | 150 000 | 165 000 | 157 000 |
Virallinen nimi
22.6.2010
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetuspalvelu
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
31.5.2010
Ennakkoperintärekisteri:
31.5.2010
Verohallinnon perustiedot:
23.6.2010
Kaupparekisteri:
22.6.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2010
Wind Haul Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Kuljetuspalvelu.
Yhtiön Wind Haul Oy liikevaihto oli 157 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto laski 4,8%. Liikevoittoprosentti oli 4,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää