Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
−4,3 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen ja varajäsen kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 324 000 | 541 000 | 805 000 | 1 584 000 | 1 392 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 32 300 % | 67 % | 48,8 % | 96,8 % | −12,1 % |
Liiketulos, € | 38 000 | 64 000 | 60 000 | 149 000 | 143 000 |
Tilikauden tulos, € | 29 000 | 50 000 | 47 000 | 117 000 | 112 000 |
Käyttökate, % | 15,9 % | 13,6 % | 8,7 % | 10,8 % | 11,8 % |
Liikevoitto, % | 11,9 % | 11,9 % | 7,6 % | 9,4 % | 10,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 324 000 | - | 805 000 | 1 584 000 | 1 392 000 |
Virallinen nimi
25.3.2010
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetuspalvelu
Tavanomaisen jätteen keruu (38110)
Y-tunnus:
16.2.2010
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
6.4.2010
Työnantajarekisteri:
3.3.2022
Kaupparekisteri:
25.3.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2019
Kaapeli Romu Recycling OY on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Kuljetuspalvelu.
Yhtiön Kaapeli Romu Recycling OY liikevaihto oli 1,39 miljoonaa ja tilikauden tulos 112 tuhatta. Liikevaihto laski 12,1%. Liikevoittoprosentti oli 10,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää