Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+21 %
+650 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 302 000 | 347 000 | 311 000 | 307 000 | 373 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 18 % | 14,9 % | −10,4 % | −1,3 % | 21,5 % |
Liiketulos, € | 19 000 | 55 000 | 43 000 | 10 000 | 41 000 |
Tilikauden tulos, € | 16 000 | 44 000 | 33 000 | 4 000 | 30 000 |
Käyttökate, % | 12,9 % | 17,7 % | 17,1 % | 12 % | 13,9 % |
Liikevoitto, % | 6,6 % | 16 % | 14,2 % | 3,6 % | 11,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 302 000 | 347 000 | 311 000 | 307 000 | 373 000 |
Virallinen nimi
22.6.2015
Osakeyhtiö
Isokyrö
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
22.6.2015
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2015
Verohallinnon perustiedot:
22.7.2015
Työnantajarekisteri:
1.7.2015
Kaupparekisteri:
2.7.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2015
Team Riihimäki Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Isokyrö, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Team Riihimäki Oy liikevaihto oli 373 tuhatta ja tilikauden tulos 30 tuhatta. Liikevaihto nousi 21,5%. Liikevoittoprosentti oli 11,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää