Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,8 %
−120 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 384 000 | 473 000 | 494 000 | 484 000 | 480 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −14,1 % | 23,2 % | 4,4 % | −2 % | −0,8 % |
Liiketulos, € | 53 000 | −4 000 | 47 000 | 34 000 | −10 000 |
Tilikauden tulos, € | 38 000 | −7 000 | 22 000 | 20 000 | −4 000 |
Käyttökate, % | 25,1 % | 7,2 % | 16,5 % | 15,1 % | 7,9 % |
Liikevoitto, % | 14 % | −0,8 % | 9,6 % | 7,2 % | −2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 384 000 | 473 000 | 494 000 | 484 000 | 480 000 |
Virallinen nimi
9.10.2009
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Maalausliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
3.9.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2009
Verohallinnon perustiedot:
9.10.2009
Kaupparekisteri:
6.10.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2009
Scanxpress Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön toinen toimiala on maalausliike.
Yhtiön Scanxpress Oy liikevaihto oli 480 tuhatta ja tilikauden tulos -4 tuhatta. Liikevaihto laski 0,8%. Liikevoittoprosentti oli -2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää