Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−5,1 %
−400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 161 000 | 146 000 | 220 000 | 156 000 | 148 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 10,3 % | −3,9 % | 36,7 % | −29,1 % | −5,1 % |
Liiketulos, € | −5 000 | - | 11 000 | - | 20 000 |
Tilikauden tulos, € | −5 000 | - | 11 000 | −2 000 | −10 000 |
Käyttökate, % | −1,2 % | 1,4 % | 6,6 % | 2,2 % | 15,1 % |
Liikevoitto, % | −3,1 % | 0,1 % | 5,4 % | 0,3 % | 13,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 161 000 | - | 220 000 | 156 000 | 148 000 |
Virallinen nimi
31.1.1996
Osakeyhtiö
Nivala
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
15.2.1996
Ennakkoperintärekisteri:
19.2.1996
Verohallinnon perustiedot:
15.2.1996
Työnantajarekisteri:
3.9.2022
Kaupparekisteri:
31.1.1996
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.2.1996
Nivalan Limusiini on perustettu vuonna 1996. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nivala, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ari Viia Oy.
Yhtiön Nivalan Limusiini liikevaihto oli 148 tuhatta ja tilikauden tulos -10 tuhatta. Liikevaihto laski 5,1%. Liikevoittoprosentti oli 13,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää