Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+17 %
+275 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 224 000 | 260 000 | 198 000 | 225 000 | 264 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 7,7 % | 16,1 % | −23,8 % | 13,6 % | 17,3 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 38 000 | −10 000 | −1 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | 14 000 | 30 000 | −13 000 | −8 000 | 14 000 |
Käyttökate, % | 14,1 % | 18,7 % | 4,7 % | 19,8 % | 21 % |
Liikevoitto, % | 8,4 % | 14,9 % | −4,9 % | −0,4 % | 7,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 224 000 | 260 000 | 198 000 | 225 000 | 264 000 |
Virallinen nimi
25.6.2014
Osakeyhtiö
Hollola
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
25.6.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2014
Verohallinnon perustiedot:
30.7.2014
Työnantajarekisteri:
1.7.2014
Kaupparekisteri:
10.7.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2014
Lauri Soutsalo Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hollola, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Lauri Soutsalo Oy liikevaihto oli 264 tuhatta ja tilikauden tulos 14 tuhatta. Liikevaihto nousi 17,3%. Liikevoittoprosentti oli 7,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää