Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,4 %
+192 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 212 000 | 240 000 | 254 000 | 250 000 | 249 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 4,4 % | 13,2 % | 5,8 % | −1,6 % | −0,4 % |
Liiketulos, € | −10 000 | −18 000 | 7 000 | 13 000 | 31 000 |
Tilikauden tulos, € | −10 000 | −18 000 | 7 000 | 12 000 | 35 000 |
Käyttökate, % | −4,3 % | −7,3 % | 2,9 % | 5,2 % | 14,3 % |
Liikevoitto, % | −4,3 % | −7,3 % | 2,9 % | 5,2 % | 12,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 71 000 | 80 000 | 85 000 | 83 000 | 83 000 |
Virallinen nimi
22.10.2014
Osakeyhtiö
Lieto
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
22.10.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2015
Verohallinnon perustiedot:
27.10.2014
Työnantajarekisteri:
1.1.2015
Kaupparekisteri:
27.10.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2015
Kurri Logistics Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lieto, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Kurri Logistics Oy liikevaihto oli 249 tuhatta ja tilikauden tulos 35 tuhatta. Liikevaihto laski 0,4%. Liikevoittoprosentti oli 12,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää