Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−16 %
−58 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 205 000 | 146 000 | 222 000 | 249 000 | 210 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 27,3 % | 0 % | 8,3 % | 12,2 % | −15,7 % |
Liiketulos, € | 20 000 | −15 000 | 30 000 | 34 000 | 11 000 |
Tilikauden tulos, € | 15 000 | −21 000 | 20 000 | 26 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | 26,4 % | 9 % | 26,5 % | 24,7 % | 24,8 % |
Liikevoitto, % | 10,1 % | −10 % | 13,6 % | 13,9 % | 5,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 205 000 | - | 222 000 | 249 000 | 210 000 |
Virallinen nimi
1.2.2011
Osakeyhtiö
Vesilahti
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
5.1.2011
Ennakkoperintärekisteri:
5.1.2011
Verohallinnon perustiedot:
1.2.2011
Työnantajarekisteri:
4.1.2011
Kaupparekisteri:
1.2.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.1.2011
Kuljetusliike Nisula Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vesilahti, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Kuljetusliike Nisula Oy liikevaihto oli 210 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 15,7%. Liikevoittoprosentti oli 5,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää