Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+16 %
+900 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 182 000 | 183 000 | 137 000 | 158 000 | 183 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,3 % | 0,6 % | −25,1 % | 15,3 % | 15,8 % |
Liiketulos, € | 23 000 | 12 000 | −17 000 | 1 000 | 11 000 |
Tilikauden tulos, € | 19 000 | 11 000 | −18 000 | 1 000 | 10 000 |
Käyttökate, % | 19,3 % | 11,5 % | −9,5 % | 3,8 % | 10,3 % |
Liikevoitto, % | 13,2 % | 6,9 % | −11,7 % | 1,1 % | 6,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 182 000 | 183 000 | 137 000 | 158 000 | 183 000 |
Virallinen nimi
26.4.2011
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
26.4.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2011
Verohallinnon perustiedot:
25.5.2011
Työnantajarekisteri:
1.5.2011
Kaupparekisteri:
25.5.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2011
Kuljetus Make A Way Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Kuljetus Make A Way Oy liikevaihto oli 183 tuhatta ja tilikauden tulos 10 tuhatta. Liikevaihto nousi 15,8%. Liikevoittoprosentti oli 6,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää