Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,1 %
−43 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 136 000 | 142 000 | 134 000 | 132 000 | 140 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 74,4 % | 4,4 % | −5,6 % | −1,5 % | 6,1 % |
Liiketulos, € | 56 000 | 6 000 | 44 000 | 50 000 | 28 000 |
Tilikauden tulos, € | 44 000 | 6 000 | 30 000 | 37 000 | 21 000 |
Käyttökate, % | 64,3 % | 21,1 % | 47 % | 48,6 % | 28 % |
Liikevoitto, % | 41,5 % | 4,4 % | 33,6 % | 38,4 % | 20,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 136 000 | 142 000 | 134 000 | 132 000 | 140 000 |
Virallinen nimi
10.4.2013
Osakeyhtiö
Lappeenranta
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
25.3.2013
Ennakkoperintärekisteri:
25.3.2013
Verohallinnon perustiedot:
11.4.2013
Kaupparekisteri:
10.4.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
21.3.2013
Koneurakointi Mikonsaari Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lappeenranta, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön Koneurakointi Mikonsaari Oy liikevaihto oli 140 tuhatta ja tilikauden tulos 21 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,1%. Liikevoittoprosentti oli 20,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää