Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+91 %
+268 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 354 000 | 288 000 | 225 000 | 225 000 | 429 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 3,8 % | −18,6 % | −21,9 % | 0 % | 90,7 % |
Liiketulos, € | −20 000 | −29 000 | −42 000 | −31 000 | 37 000 |
Tilikauden tulos, € | −23 000 | −32 000 | 1 000 | −41 000 | 69 000 |
Käyttökate, % | 7,1 % | −9,9 % | 18,2 % | 13,7 % | 20,7 % |
Liikevoitto, % | −5,5 % | −9,9 % | −18,4 % | −13,7 % | 8,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 118 000 | 96 000 | 113 000 | 225 000 | 215 000 |
Virallinen nimi
6.11.2009
Osakeyhtiö
Muhos
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
28.10.2009
Ennakkoperintärekisteri:
4.11.2009
Verohallinnon perustiedot:
4.11.2009
Työnantajarekisteri:
27.10.2009
Kaupparekisteri:
6.11.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
27.10.2009
HJM-Transport Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Muhos, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön HJM-Transport Oy liikevaihto oli 429 tuhatta ja tilikauden tulos 69 tuhatta. Liikevaihto nousi 90,7%. Liikevoittoprosentti oli 8,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää