Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,7 %
+133 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 119 000 | 135 000 | 121 000 | 103 000 | 113 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,2 % | 13,5 % | −10,4 % | −14,9 % | 9,7 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 9 000 | −5 000 | −14 000 | 5 000 |
Tilikauden tulos, € | −2 000 | 5 000 | −4 000 | −15 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | 1 % | 7,1 % | −3,4 % | −13,1 % | 4,5 % |
Liikevoitto, % | 0,9 % | 7,1 % | −3,4 % | −13,1 % | 4,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 60 000 | - | - | - | - |
Virallinen nimi
14.10.2015
Osakeyhtiö
Sodankylä
Katso kartallaSodankylän Hautaustoimisto
Päätoimiala
Kukkakauppa
Kukkien ja koristekasvien vähittäiskauppa (47761)
Y-tunnus:
14.10.2015
Ennakkoperintärekisteri:
13.10.2015
Verohallinnon perustiedot:
12.11.2015
Työnantajarekisteri:
13.10.2015
Kaupparekisteri:
12.11.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.10.2015
Kukkakauppa Ruusunmarja on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sodankylä, ja pääasiallinen toimiala Kukkakauppa.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kukkakauppa Ruusunmarja Oy.
Yhtiön Kukkakauppa Ruusunmarja liikevaihto oli 113 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,7%. Liikevoittoprosentti oli 4,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää