Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+37 %
+222 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 50 000 | 162 000 | 151 000 | 144 000 | 197 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 42,9 % | 224 % | 0 % | −4,6 % | 36,8 % |
Liiketulos, € | −4 000 | 12 000 | 33 000 | 10 000 | 38 000 |
Tilikauden tulos, € | −10 000 | 8 000 | 30 000 | 9 000 | 29 000 |
Käyttökate, % | −7,1 % | 7,8 % | 22,1 % | 7 % | 19,4 % |
Liikevoitto, % | −7,1 % | 7,8 % | 22,1 % | 7 % | 19,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 25 000 | 81 000 | 76 000 | 72 000 | 99 000 |
Virallinen nimi
21.2.2019
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Kukkakauppa
Kukkien ja koristekasvien vähittäiskauppa (47761)
Y-tunnus:
21.2.2019
Ennakkoperintärekisteri:
25.3.2019
Verohallinnon perustiedot:
28.2.2019
Kaupparekisteri:
28.2.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
25.3.2019
Flove Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Kukkakauppa.
Yhtiön Flove Oy liikevaihto oli 197 tuhatta ja tilikauden tulos 29 tuhatta. Liikevaihto nousi 36,8%. Liikevoittoprosentti oli 19,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää