Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
−343 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 564 000 | 598 000 | 616 000 | 487 000 | 429 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 40,7 % | 0 % | 9,2 % | −20,9 % | −11,9 % |
Liiketulos, € | 29 000 | 44 000 | 66 000 | −9 000 | −56 000 |
Tilikauden tulos, € | 29 000 | 33 000 | 52 000 | −14 000 | −62 000 |
Käyttökate, % | 5,2 % | 7,6 % | 10,8 % | −1,8 % | −12,3 % |
Liikevoitto, % | 5,2 % | 7,5 % | 10,8 % | −1,8 % | −12,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 282 000 | 299 000 | 616 000 | 487 000 | 215 000 |
Virallinen nimi
13.12.2017
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
13.12.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2018
Verohallinnon perustiedot:
2.1.2018
Työnantajarekisteri:
1.1.2018
Kaupparekisteri:
1.1.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2018
We Love Mondays Oy (Wlm Oy) on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön We Love Mondays Oy (Wlm Oy) liikevaihto oli 429 tuhatta ja tilikauden tulos -62 tuhatta. Liikevaihto laski 11,9%. Liikevoittoprosentti oli -12,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää