Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7,1 %
+38 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 353 000 | 286 000 | 282 000 | 340 000 | 316 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −19 % | −1,4 % | 20,6 % | −7,1 % |
Liiketulos, € | 55 000 | 9 000 | 24 000 | 66 000 | 93 000 |
Tilikauden tulos, € | 44 000 | 8 000 | 20 000 | 56 000 | 77 000 |
Käyttökate, % | 15,7 % | 3,4 % | 8,8 % | 19,7 % | 29,6 % |
Liikevoitto, % | 15,7 % | 3,4 % | 8,8 % | 19,7 % | 29,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | - | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 282 000 | 340 000 | - |
Virallinen nimi
29.6.2016
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaLife Coach Academy
Coaching Laboratorio
Päätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
29.6.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2016
Verohallinnon perustiedot:
15.7.2016
Kaupparekisteri:
14.7.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2016
Vihreä Valmennus Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön Vihreä Valmennus Oy liikevaihto oli 316 tuhatta ja tilikauden tulos 77 tuhatta. Liikevaihto laski 7,1%. Liikevoittoprosentti oli 29,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää