Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−6,2 %
−53 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 455 000 | 755 000 | 756 000 | 599 000 | 562 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 65,9 % | 0,1 % | −20,8 % | −6,2 % |
Liiketulos, € | 54 000 | 17 000 | −16 000 | −6 000 | −24 000 |
Tilikauden tulos, € | 43 000 | 8 000 | −12 000 | −17 000 | −26 000 |
Käyttökate, % | 12,5 % | 2,3 % | −2,1 % | −1 % | −4,2 % |
Liikevoitto, % | 11,9 % | 2,4 % | −2,1 % | −1 % | −4,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 455 000 | 755 000 | 756 000 | 300 000 | 141 000 |
Virallinen nimi
27.1.2021
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Taidealojen ja kulttuurin koulutus (85520)
Y-tunnus:
27.1.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2021
Verohallinnon perustiedot:
28.1.2021
Työnantajarekisteri:
1.6.2021
Kaupparekisteri:
28.1.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2021
Studio Move Tampere on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Studio Move Finland Oy.
Yhtiön Studio Move Tampere liikevaihto oli 562 tuhatta ja tilikauden tulos -26 tuhatta. Liikevaihto laski 6,2%. Liikevoittoprosentti oli -4,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää