Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+119 %
+70 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 000 | 72 000 | 91 000 | 149 000 | 326 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −98,6 % | 0 % | 9 000 % | 63,7 % | 118,8 % |
Liiketulos, € | −7 000 | 12 000 | 3 000 | 35 000 | 58 000 |
Tilikauden tulos, € | −7 000 | 11 000 | 2 000 | 27 000 | 46 000 |
Käyttökate, % | −686,9 % | 17,6 % | 3,6 % | 24 % | 17,9 % |
Liikevoitto, % | −686,9 % | 17,6 % | 3,6 % | 24 % | 17,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 3 | 3 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 30 000 | 50 000 | 82 000 |
Virallinen nimi
15.6.2021
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
15.6.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2021
Verohallinnon perustiedot:
16.8.2021
Työnantajarekisteri:
1.7.2021
Kaupparekisteri:
16.8.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2021
Saavuta Asiantuntijapalvelut Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön Saavuta Asiantuntijapalvelut Oy liikevaihto oli 326 tuhatta ja tilikauden tulos 46 tuhatta. Liikevaihto nousi 118,8%. Liikevoittoprosentti oli 17,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 33,3% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää