Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+57 %
+89 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 213 000 | 334 000 | 640 000 | 524 000 | 823 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 56,8 % | 91,6 % | −18,1 % | 57,1 % |
Liiketulos, € | 150 000 | 232 000 | 508 000 | 303 000 | 536 000 |
Tilikauden tulos, € | 119 000 | 176 000 | 384 000 | 214 000 | 405 000 |
Käyttökate, % | 72,5 % | 72,3 % | 80,6 % | 60,5 % | 68,8 % |
Liikevoitto, % | 70,6 % | 69,9 % | 79,6 % | 58 % | 65,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 213 000 | 334 000 | 640 000 | 524 000 | 823 000 |
Virallinen nimi
16.12.2020
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaJorma J Motorsport
Päätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Urheilu- ja liikuntakoulutus (85510)
Y-tunnus:
16.12.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
30.12.2020
Kaupparekisteri:
30.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Retskcid Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön Retskcid Oy liikevaihto oli 823 tuhatta ja tilikauden tulos 405 tuhatta. Liikevaihto nousi 57,1%. Liikevoittoprosentti oli 65,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää