Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,3 %
+5,7 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 103 000 | 140 000 | 198 000 | 232 000 | 222 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 94,3 % | 35,9 % | 41,4 % | 17,2 % | −4,3 % |
Liiketulos, € | 14 000 | 14 000 | 23 000 | 44 000 | 47 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 11 000 | 18 000 | 35 000 | 37 000 |
Käyttökate, % | 14,5 % | 10,3 % | 11,7 % | 19,1 % | 21,5 % |
Liikevoitto, % | 14,5 % | 10,3 % | 11,7 % | 19,1 % | 21,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 103 000 | - | 198 000 | 232 000 | 222 000 |
Virallinen nimi
15.1.2002
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Perhekoti
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
19.11.2001
Ennakkoperintärekisteri:
19.11.2001
Verohallinnon perustiedot:
20.12.2001
Kaupparekisteri:
15.1.2002
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.11.2001
Olivia Oy on perustettu vuonna 2002. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön toinen toimiala on perhekoti.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Inclusion Oy.
Yhtiön Olivia Oy liikevaihto oli 222 tuhatta ja tilikauden tulos 37 tuhatta. Liikevaihto laski 4,3%. Liikevoittoprosentti oli 21,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää