Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+22 %
+0 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 52 000 | 204 000 | 360 000 | 377 000 | 461 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 4 % | 292,3 % | 76,5 % | 4,7 % | 22,3 % |
Liiketulos, € | 16 000 | 59 000 | 127 000 | 139 000 | 140 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | 47 000 | 101 000 | 111 000 | 111 000 |
Käyttökate, % | 32,2 % | 29,4 % | 32,5 % | 34,7 % | 30,4 % |
Liikevoitto, % | 32,2 % | 29,4 % | 35,4 % | 37,2 % | 30,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 52 000 | - | 360 000 | 377 000 | 461 000 |
Virallinen nimi
2.11.2018
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Urheilu- ja liikuntakoulutus (85510)
Y-tunnus:
2.11.2018
Ennakkoperintärekisteri:
2.11.2018
Verohallinnon perustiedot:
13.11.2018
Työnantajarekisteri:
28.2.2023
Kaupparekisteri:
13.11.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.11.2018
Incoach Esport Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön Incoach Esport Oy liikevaihto oli 461 tuhatta ja tilikauden tulos 111 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,3%. Liikevoittoprosentti oli 30,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää