Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,3 %
+2,8 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 58 000 | 40 000 | 106 000 | 151 000 | 159 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 28,9 % | −31 % | 165 % | 42,5 % | 5,3 % |
Liiketulos, € | 2 000 | 1 000 | 11 000 | 45 000 | 47 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | 1 000 | 9 000 | 36 000 | 37 000 |
Käyttökate, % | 4,3 % | 3,6 % | 11,3 % | 30,4 % | 29,9 % |
Liikevoitto, % | 4,4 % | 3,6 % | 11,3 % | 30,4 % | 29,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 58 000 | 40 000 | 106 000 | 151 000 | 159 000 |
Virallinen nimi
21.8.2013
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Muualla luokittelematon koulutusta palveleva toiminta (85690)
Y-tunnus:
9.8.2013
Ennakkoperintärekisteri:
1.9.2013
Verohallinnon perustiedot:
29.8.2013
Työnantajarekisteri:
1.9.2013
Kaupparekisteri:
21.8.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2013
HA Safety Group Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön HA Safety Group Oy liikevaihto oli 159 tuhatta ja tilikauden tulos 37 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,3%. Liikevoittoprosentti oli 29,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää