Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+41 %
+58 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 357 000 | 270 000 | 538 000 | 584 000 | 824 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −40,4 % | −24,4 % | 99,3 % | 8,6 % | 41,1 % |
Liiketulos, € | 59 000 | 20 000 | −37 000 | 33 000 | 42 000 |
Tilikauden tulos, € | 58 000 | 19 000 | −37 000 | 33 000 | 52 000 |
Käyttökate, % | 13,8 % | 7,4 % | −6,7 % | 5,7 % | 5,1 % |
Liikevoitto, % | 16,6 % | 7,4 % | −6,7 % | 5,7 % | 5,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 357 000 | 270 000 | 269 000 | 292 000 | 824 000 |
Virallinen nimi
8.12.2014
Osakeyhtiö
Sastamala
Katso kartallaPäätoimiala
Koulutukset ja koulutuspalvelut
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
8.12.2014
Ennakkoperintärekisteri:
8.12.2014
Verohallinnon perustiedot:
18.12.2014
Työnantajarekisteri:
8.12.2014
Kaupparekisteri:
11.12.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.12.2014
Aiko Academy Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sastamala, ja pääasiallinen toimiala Koulutukset ja koulutuspalvelut.
Yhtiön Aiko Academy Oy liikevaihto oli 824 tuhatta ja tilikauden tulos 52 tuhatta. Liikevaihto nousi 41,1%. Liikevoittoprosentti oli 5,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä laski 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää