Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,2 %
+48 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 286 000 | 279 000 | 285 000 | 229 000 | 241 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −5 % | −2,4 % | 2,2 % | −19,6 % | 5,2 % |
Liiketulos, € | −22 000 | −55 000 | −15 000 | 21 000 | 31 000 |
Tilikauden tulos, € | −22 000 | −61 000 | −9 000 | 21 000 | 31 000 |
Käyttökate, % | −7,5 % | −19,5 % | −5,3 % | 9,5 % | 13,1 % |
Liikevoitto, % | −7,6 % | −19,5 % | −5,3 % | 9,5 % | 13,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 143 000 | 140 000 | 143 000 | 229 000 | 241 000 |
Virallinen nimi
20.4.2016
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaPäätoimiala
Konsultointipalvelut
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
20.4.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2016
Verohallinnon perustiedot:
18.5.2016
Työnantajarekisteri:
1.6.2016
Kaupparekisteri:
6.5.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2016
V-S Rakennuttaminen Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Konsultointipalvelut.
Yhtiön V-S Rakennuttaminen Oy liikevaihto oli 241 tuhatta ja tilikauden tulos 31 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,2%. Liikevoittoprosentti oli 13,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää