Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+22 %
+32 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 533 000 | 679 000 | 782 000 | 631 000 | 768 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −17,5 % | 27,4 % | 15,2 % | −19,3 % | 21,7 % |
Liiketulos, € | 97 000 | 129 000 | 294 000 | 198 000 | 265 000 |
Tilikauden tulos, € | 97 000 | 103 000 | 241 000 | 164 000 | 217 000 |
Käyttökate, % | 17,3 % | 19,6 % | 38 % | 31,8 % | 34,7 % |
Liikevoitto, % | 18,4 % | 19,1 % | 37,7 % | 31,4 % | 34,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 533 000 | 679 000 | 782 000 | 631 000 | 768 000 |
Virallinen nimi
22.10.1998
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Konsultointipalvelut
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
20.8.1998
Ennakkoperintärekisteri:
19.8.1998
Verohallinnon perustiedot:
20.8.1998
Työnantajarekisteri:
1.6.1999
Kaupparekisteri:
22.10.1998
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.5.2003
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.8.1998
Stevenel Oy on perustettu vuonna 1998. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Konsultointipalvelut.
Yhtiön Stevenel Oy liikevaihto oli 768 tuhatta ja tilikauden tulos 217 tuhatta. Liikevaihto nousi 21,7%. Liikevoittoprosentti oli 34,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää