Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+37 %
−105 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 36 000 | 336 000 | 342 000 | 495 000 | 679 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 833,3 % | 1,8 % | 44,7 % | 37,2 % |
Liiketulos, € | −52 000 | 28 000 | −3 000 | 72 000 | 797 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 744 000 | 1 026 000 | 817 000 | 886 000 | −48 000 |
Käyttökate, % | −145,3 % | 8,6 % | −0,7 % | 14,7 % | 113,7 % |
Liikevoitto, % | −145,3 % | 8,6 % | −0,7 % | 14,7 % | 117,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 2 | 2 | 3 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 168 000 | 171 000 | 165 000 | 170 000 |
Virallinen nimi
11.3.2019
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Konsultointipalvelut
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
11.3.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2022
Verohallinnon perustiedot:
21.3.2019
Työnantajarekisteri:
1.1.2022
Kaupparekisteri:
21.3.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2022
Oulun Kuivaustekniikka Group Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Konsultointipalvelut.
Yhtiön Oulun Kuivaustekniikka Group Oy liikevaihto oli 679 tuhatta ja tilikauden tulos -48 tuhatta. Liikevaihto nousi 37,2%. Liikevoittoprosentti oli 117,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 33,3% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää