Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−30 %
−43 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 273 000 | 165 000 | 216 000 | 179 000 | 126 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 34,5 % | 0 % | −20,9 % | −17,1 % | −29,6 % |
Liiketulos, € | 205 000 | 107 000 | 96 000 | 53 000 | 32 000 |
Tilikauden tulos, € | 163 000 | 85 000 | 77 000 | 44 000 | 25 000 |
Käyttökate, % | 60,2 % | 46 % | 33,9 % | 22,7 % | 25 % |
Liikevoitto, % | 75,6 % | 65,3 % | 44,7 % | 30 % | 25,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 273 000 | 165 000 | 216 000 | 179 000 | 126 000 |
Virallinen nimi
2.1.2006
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaGold Fever Ltd
Päätoimiala
Konsultointipalvelut
Kirjallinen luominen ja säveltäminen (90110)
Y-tunnus:
21.12.2005
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2006
Verohallinnon perustiedot:
30.12.2005
Työnantajarekisteri:
1.1.2014
Kaupparekisteri:
2.1.2006
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2006
Kultakuume Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Konsultointipalvelut.
Yhtiön Kultakuume Oy liikevaihto oli 126 tuhatta ja tilikauden tulos 25 tuhatta. Liikevaihto laski 29,6%. Liikevoittoprosentti oli 25,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää